Nemovitosti

MICHAL BLÁHA

Realitní makléř

Prodej, či pronájem nemovitosti je pro mé klienty příjemným zážitkem

+420 731 098 231

Tomas Syba
Tomas Syba
18. Prosinec, 2022.
Michal Bláha mi byl doporučen od přátel, proto jsem se na něho obrátil s pronájmem mého moderního domu v Plzni. Velmi mě potěšil jeho profesionální přístup. Doporučil mi, jak dům připravit, nechal nafotit krásně fotografem, dodal 3D půdorysy domu, skvěle komunikoval a v relativně krátkém čase našel nové nájemníky a k mému překvapení za vyšší měsíční nájem, než jsem mu původně zadal i přes aktuálně významný nárůst cen energií. Všechny podpisy smluv proběhly velmi rychle on-line. P. Bláha operuje hlavně v Praze, Středních Čechách a v Plzni, jezdil z Prahy i kvůli jednomu zájemci na prohlídku domu extra. Velmi oceňuji tento skvělý výkon a nasazení. Mohu jeho služby proto doporučit i vám.
Peter Moty
Peter Moty
14. Listopad, 2022.
Na p. Bláhu jsme se obrátili s pronájmem bytu na Praze 4. Sám jsem byl v minulosti makléřem, ale již jsem se tomu nechtěl osobně věnovat. Musím uznat profesionalitu p. Bláhy. Skvěle nastavil nájemní cenu, doporučil jak připravit byt před zahájením pronájmu, hezky byt nafotil s fotografem a dodal 3D půdorysy, vyselektoval "bravurně" nejvhodnějšího nájemníka včetně ověření rejstříku s exekucemi, insolvencemi a PČR. Určitě s manželkou doporučujeme využít služeb pana Bláhy. Ještě jednou díky
Michaela Jíchová
Michaela Jíchová
21. Říjen, 2022.
Kupovali jsme s partnerem dům přes pana Bláhu. Dle jeho slov to byla nejsložitější transakce hlavně kvůli složitému financování, se kterým nám bravurně pomohl a jen díky tomu jsme dům získali. Děkujeme a můžeme jeho skvělé služby doporučit dále.
Tomáš Eliáš
Tomáš Eliáš
7. Červen, 2022.
Bezproblémová spolupráce, příjemný a častý kontakt s makléřem k okamžitému řešení požadavků případných uchazečů.
Csilla Molnár
Csilla Molnár
7. Červen, 2022.
I would like to thank for the great help and professionalism for Michal, you can not have a better person to take care of your real estate business in Prague.
Kristýna Křížová
Kristýna Křížová
1. Červen, 2022.
Opravdu vřele doporučuji! P. Bláha mi s prodejem bytu velmi pomohl. Prodávala jsem byt, ke kterému jsem měla silné osobní pouto, a bylo pro mě důležité, aby byl prodej důstojný. Bylo třeba překonat různé administrativní překážky, které následně vedly ke ztrátě zájemce s nejlepší nabídkou. Přesto dokazál obratem najít jiného a přesvědčit ho, že chce za byt dát vyšší částku, než původně nabízel :-) Ještě jednou touto cestou děkuji za pomoc!
Daniela Zahálková
Daniela Zahálková
22. Květen, 2022.
Mohu vřele doporučit pana Michala Bláhu, za jeho profesionální, vřelé a především lidské jednání. Ještě jednou moc děkuji DZ.
petr castka
petr castka
5. Duben, 2022.
S panem Michalem Blahou je příjemné spolupracovat. Mohu vřele doporučit. Zkušený, příjemný a hlavně férový obchodník....Kéž kdyby každý v jeho oboru byl jako on. Díky moc. A věřím, že naše spolupráce bude delšího trvání. Doporučuji!

Realitní makléř Michal Bláha je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 03667413.