Nemovitosti

MICHAL BLÁHA

Realitní makléř

Prodej, či pronájem nemovitosti je pro mé klienty příjemným zážitkem

+420 731 098 231

Špičková kvalita služeb

Maximální zisk

Žádný prostor pro chyby

Tomas Syba
Tomas Syba
18. Prosinec, 2022.
Michal Bláha mi byl doporučen od přátel, proto jsem se na něho obrátil s pronájmem mého moderního domu v Plzni. Velmi mě potěšil jeho profesionální přístup. Doporučil mi, jak dům připravit, nechal nafotit krásně fotografem, dodal 3D půdorysy domu, skvěle komunikoval a v relativně krátkém čase našel nové nájemníky a k mému překvapení za vyšší měsíční nájem, než jsem mu původně zadal i přes aktuálně významný nárůst cen energií. Všechny podpisy smluv proběhly velmi rychle on-line. P. Bláha operuje hlavně v Praze, Středních Čechách a v Plzni, jezdil z Prahy i kvůli jednomu zájemci na prohlídku domu extra. Velmi oceňuji tento skvělý výkon a nasazení. Mohu jeho služby proto doporučit i vám.
Peter Moty
Peter Moty
14. Listopad, 2022.
Na p. Bláhu jsme se obrátili s pronájmem bytu na Praze 4. Sám jsem byl v minulosti makléřem, ale již jsem se tomu nechtěl osobně věnovat. Musím uznat profesionalitu p. Bláhy. Skvěle nastavil nájemní cenu, doporučil jak připravit byt před zahájením pronájmu, hezky byt nafotil s fotografem a dodal 3D půdorysy, vyselektoval „bravurně“ nejvhodnějšího nájemníka včetně ověření rejstříku s exekucemi, insolvencemi a PČR. Určitě s manželkou doporučujeme využít služeb pana Bláhy. Ještě jednou díky
Michaela Jíchová
Michaela Jíchová
21. Říjen, 2022.
Kupovali jsme s partnerem dům přes pana Bláhu. Dle jeho slov to byla nejsložitější transakce hlavně kvůli složitému financování, se kterým nám bravurně pomohl a jen díky tomu jsme dům získali. Děkujeme a můžeme jeho skvělé služby doporučit dále.
Tomáš Eliáš
Tomáš Eliáš
7. Červen, 2022.
Bezproblémová spolupráce, příjemný a častý kontakt s makléřem k okamžitému řešení požadavků případných uchazečů.
Csilla Molnár
Csilla Molnár
7. Červen, 2022.
I would like to thank for the great help and professionalism for Michal, you can not have a better person to take care of your real estate business in Prague.
Kristýna Křížová
Kristýna Křížová
1. Červen, 2022.
Opravdu vřele doporučuji! P. Bláha mi s prodejem bytu velmi pomohl. Prodávala jsem byt, ke kterému jsem měla silné osobní pouto, a bylo pro mě důležité, aby byl prodej důstojný. Bylo třeba překonat různé administrativní překážky, které následně vedly ke ztrátě zájemce s nejlepší nabídkou. Přesto dokazál obratem najít jiného a přesvědčit ho, že chce za byt dát vyšší částku, než původně nabízel 🙂 Ještě jednou touto cestou děkuji za pomoc!
Daniela Zahálková
Daniela Zahálková
22. Květen, 2022.
Mohu vřele doporučit pana Michala Bláhu, za jeho profesionální, vřelé a především lidské jednání. Ještě jednou moc děkuji DZ.
petr castka
petr castka
5. Duben, 2022.
S panem Michalem Blahou je příjemné spolupracovat. Mohu vřele doporučit. Zkušený, příjemný a hlavně férový obchodník….Kéž kdyby každý v jeho oboru byl jako on. Díky moc. A věřím, že naše spolupráce bude delšího trvání. Doporučuji!

Realitní makléř Michal Bláha je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 03667413.